Typ urody lato

Typ Urody Lato

Jak Rozpoznać i Jak Dobierać Kolory?

W świecie analizy kolorystycznej wyróżniamy aż dwanaście typów urody, które pomagają dokładnie dopasować paletę barw do indywidualnych cech wyglądu. Dziś skupimy się na czterech podtypach urody Lato: Jasne Lato, Chłodne Lato, Stonowane Lato oraz Zgaszone Lato.

Cechy Typu Urody Lato

Osoby o typie urody Lato cechują się chłodnymi, delikatnymi tonacjami. Mają zazwyczaj jasną, różową lub oliwkową cerę, często z delikatnym, chłodnym podtonem. Włosy są zazwyczaj w odcieniach blondu, popielatego brązu lub jasnego brązu, często bez wyraźnych, ciepłych refleksów. Oczy są stonowane, w odcieniach niebieskiego, szarego, zielonego lub jasnobrązowego.

Stylistka w biegu

O Marta Ocenia

Marta Ocenia jest doświadczoną stylistką, specjalizującą się w analizie kolorystycznej i personalnym doradztwie wizerunkowym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pasji do mody, pomaga klientom odkrywać ich unikalne cechy i tworzyć garderobę, która podkreśla ich naturalne piękno.
Każda konsultacja z Marta Ocenia to wyjątkowa podróż w świat kolorów i stylu. Pozwala poczuć się pewnie i atrakcyjnie w każdej sytuacji.


Skontaktuj się

Jeżeli jesteś zainteresowany/a konsultacją kolorystyczną lub chcesz dowiedzieć się więcej o swoim typie urody, serdecznie zapraszamy do kontaktu z Marta Ocenia

Reklama:
Pozycjonowanie i strony www